FUS > Homepage > Výpis článků

13.3.20 – Jozef Horčiak – 2 komentáře

PRERUŠENÁ SEZÓNA 2019 / 2020

V piatok 13. marca 2020 sme oficiálne prerušili prebiehajúcu sezónu 2019/20. Rušíme všetky plánované termíny turnajov a líg.

6.2.20 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

2% Z DANE PRE PODPORU STOLNÉHO FUTBALU NA SLOVENSKU

Podporte nás vašimi 2% z dane z príjmu. Podporíte tak rozvoj stolného futbalu v jednotlivých regiónoch, skvalitnenie súťaží, vznik a rozvoj nových klubov a tréningových centier. Rozvíjame činnosť a vytvárame vhodné podmienky pre juniorov, začínajúcich ale aj pro hráčov a reprezentantov Slovenska. S vašou podporou môžeme napredovať a spoločne s hráčmi môžeme dosahovať stále lepšie výsledky.

2.11.19 – Jozef Horčiak – 1 komentář

ROSENGART LIGA DVOJÍC 2019/2020 - Začíname!

28. októbra 2019 oficiálne štartuje ďalší ročník ROSENGART ligy dvojíc. Túto sezónu otvárame šesť líg v piatich mestách. Celkovo je prihlásených 76 hráčov (38 tímov). Najsilnejším ligovým mestom je Bratislava, kde otvárame hneď dve ligy. Jednu pre Pro tímy a druhú čisto amatérsku. Ďalším najpočetnejším ligovým mestom sú Košice a v lige pokračujeme aj v Trnave, Šali a Partizánskom. Hlavne medzi amatérskymi tímami to bude v tejto sezóne veľmi napínavé a zaujímavé sledovať. Držíme vám palce!

26.9.19 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROSENGART LIGA DVOJÍC 2019/20 - REGISTRÁCIA!

Hľadáte spôsob, ako si čo najlepšie zahrať a zatrénovať jednotlivcov, dvojice a rovnako útok aj obranu? ROSENGART liga dvojíc je presne pre vás! Navyše spája juniorov, amatérov aj Pro hráčov do jednej súťaže s jedinečným systémom hrania a rovnako aj vyhodnocovania na konci súťaže. Všetci majú o čo hrať a tie najlepšie tímy navyše postupujú na Majstrovstvá Slovenska ROSENGART ligy. Túto sezónu otvárame ligu piatich mestách po celom Slovensku. Čo k tomu ešte dodať!? Zožen si spoluhráča a hraj s nami!

26.9.19 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

Zmena krajskej príslušnosti v sezóne 2019/20

Chceli ste zmeniť krajskú príslušnosť v novej sezóne, ale nestihli ste podať žiadosť do konca minulej sezóny? Máte poslednú šancu do konca septembra!

11.9.19 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

FUS Herná sezóna 2019/20 - Začíname!

September, ako každoročne, ohlásil začiatok novej herne sezóny. Pred sebou máme v poradí už 17. sezónu! Rovnako, ako po minulé sezóny, aj v tejto sezóne sa môžete tešiť na veľa rôznych turnajov a líg, počas ktorých môžeme očakávať napínavé zápasy a vzrušujúce momenty plné emócií, kde aj vy môžete byť ich súčasťou. Pozrite si plánované termíny s herným systémom pre sezónu 2019/20 a príďte si zahrať!

21.8.19 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

Zasadnutie rady FUS k sezóne 2019/20

V sobotu 31. augusta 2019 o 15:00 sa uskutoční verejné zasadnutie rady FUS v priestoroch Naše hospoda Machnáč.

13.5.19 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

XIV. MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA KRAJOV 2019

Prestížna súťaž v ktorej sa stretnú proti sebe tímy v zložení najlepší hráči z jednotlivých krajov. Zúčastniť sa môžu všetky kraje Slovenska. Jednotlivé nominačné výbery, teda dokopy 8 tímov, sú zostavované v prvom rade na základe dosiahnutých výsledkov jednotlivých hráčov z Majstrovstiev krajov, ktoré hráme v každom kraji, ale môžu zohľadniť aj iné kritériá. Jednotlivé tímy reprezentujú zostavy 6 mužov a 2 ženy, ktorých vedie kapitán a v zálohe ostávajú dvaja náhradníci, jeden muž a jedna žena, ktorí v prípadne nutnosti môžu plnohodnotne zastúpiť ostatných členov tímu. Hrá sa o zaujímavé finančné prémie, putovnú trofej a medaily.