FUS > Homepage > Výpis článků

13.12.18 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

SLOVENSKÝ POHÁR KLUBOV 2018/19

Minulá sezóna patrila súťaž klubov medzi veľmi obľúbené súťaže. Z 10 registrovaných klubov na Slovensku sa do turnaja zapojilo 9 klubov, ktoré mohli na každý turnaj postaviť hneď dva 4-členné tímy. Klubovej série turnajov sa túto sezónu zúčastnilo spolu až 109 hráčov (bez národných tímov). Najlepší klub za sezónu získava putovnú trofej a kvalifikoval sa na ITSF Európsku ligu šampiónov 2018 s dotáciou 300€. Túto sezónu chceme nadviazať na úspešný II. ročník súťaže klubov. Už máš svoj tím?

28.10.18 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROSENGART LIGA DVOJÍC 2018/19 - Začíname!

29. októbra 2018 oficiálne štartuje ďalší ročník ROSENGART ligy dvojíc. Táto sezóna bude patriť menšiemu počtu miest, no na účasti a kvalite ligy to nič neubralo. Práve naopak. V dvoch ligových mestách (BA a KE) sme naplnili účasť 10 tímov a ďalšie dve mestá sú len tesne pod touto hranicou (TT a SA). Ďalej hráme v dvoch už tradičných ligových baštách v Partizánskom a Komárne.

17.9.18 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROSENGART LIGA DVOJÍC 2018/19 - REGISTRÁCIA!

Hľadáte spôsob, ako si čo najlepšie zahrať a zatrénovať jednotlivcov, dvojice a rovnako útok aj obranu? ROSENGART liga dvojíc je presne pre vás! Navyše spája juniorov, amatérov aj Pro hráčov do jednej súťaže s jedinečným systémom hrania a rovnako aj vyhodnocovania na konci súťaže. Všetci majú o čo hrať a tie najlepšie tímy navyše postupujú na Majstrovstvá Slovenska ROSENGART ligy. Túto sezónu otvárame ligu až v deviatich! mestách po celom Slovensku. Čo k tomu ešte dodať!? Zožen si spoluhráča a hraj s nami!

16.9.18 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

Začiatok novej sezóny 2018/19

September, ako každoročne, nám ohlásil začiatok novej herne sezóny. Pred sebou máme v poradí už 16. sezónu! Tá je výnimočná aj tým, že 5. novembra 2018 oslávime ako FUS 15 rokov od svojho vzníku, čo nemôžeme nechať bez oslavy :) Okrem iného, aj v tejto sezóne sa môžete tešiť na veľa rôznych turnajov a napínavé zápasy, ktorých môžete byť súčasťou. Pozrite si plánované termíny a herný systém pre sezónu 2018/19.

20.6.18 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

Disciplinárne konanie 06/2018

Turnaj Majstrovstiev Slovenska ROSENGART 2018 opäť poukázal na vážny problém, ktorým je neprimerané požívanie alkoholických nápojov počas turnajov. Je to problém, ktorý je potrebné riešiť a musíme priznať, že sme ho mali riešiť už oveľa skôr. Požívanie alkoholu je v rozpore s platným športovým a etickým kódexom, obzvlášť na turnajoch ITSF (kde platí absolútny zákaz) a v mnohých prípadoch vedie k nevhodnému správaniu, degradácii nie len vlastného, ale aj spoluhráčovho a súperovho výkonu, zdržuje a narúša atmosféru turnaja. V krajných prípadoch môže mať požívanie alkoholu za následok agresivitu, poškodenie majetku, či zdravia a v neposlednom rade vrhá zlé svetlo na celú komunitu a jej športovú činnosť.

25.5.18 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

GDPR - OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Zásady ochrany osobných údajov platné od 25. mája 2018

19.5.18 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

XIII. MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA KRAJOV 2018

Prestížna súťaž v ktorej sa stretnú proti sebe tímy v zložení najlepší hráči z jednotlivých krajov. Zúčastniť sa môžu všetky kraje Slovenska. Jednotlivé nominačné výbery, teda dokopy 8 tímov, sú zostavované v prvom rade na základe dosiahnutých výsledkov jednotlivých hráčov z Majstrovstiev krajov, ktoré hráme v každom kraji, ale môžu zohľadniť aj iné kritériá. Jednotlivé tímy reprezentujú zostavy 6 mužov a 2 ženy, ktorých vedie kapitán a v zálohe ostávajú dvaja náhradníci, jeden muž a jedna žena, ktorí v prípadne nutnosti môžu plnohodnotne zastúpiť ostatných členov tímu. Hrá sa o zaujímavé finančné prémie, putovnú trofej a medaily.

9.5.18 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

SLOVAK CHAMPIONSHIPS ROSENGART 2018 (ITSF Master series)

Návrat do Košíc! Tento rok sa môžete tešiť na veľa disciplín za veľmi prijateľné štartovné a celkovo hráme až o 5.800 EUR. Stolno futbalovú sezónu, ako to je už zvykom, uzatvára najväčší turnaj sezóny - Majstrovstvá Slovenska ROSENGART. Ide o prestížne medzinárodné stretnutie na vysokej hernej a organizačnej úrovni. S hlavnými disciplínami open, žien a juniorov, odohráme aj Majstrovstvá Slovenska krajov. Spoločne s technickými a fun disciplínami odohráme celkovo 16 disciplín. Na tomto turnaji spoznáme nových Majstrov Slovenska, ale spravidla rozhoduje aj o najlepších hráčoch v sezóne v kategóriách open, žien a juniorov. Neváhaj a nenechaj si ujsť najväčší foosballový festival na Slovensku.