FUS > Homepage > Výpis článků

13.5.19 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

XVII. SLOVAK CHAMPIONSHIPS ROSENGART 2019 (ITSF Master series)

Opäť v Bratislave! Pod dvoch ročníkoch na východe Slovenska sme späť v hlavnom meste. Aj tento rok sa môžete tešiť na veľa zaujímavých disciplín a na ceny v hodnote až 5.000 EUR. Stolno futbalovú sezónu, ako to je už zvykom, uzatvára najväčší turnaj sezóny - Majstrovstvá Slovenska ROSENGART. Ide o prestížne medzinárodné stretnutie na vysokej hernej a organizačnej úrovni. S hlavnými disciplínami open, žien a juniorov, odohráme aj Majstrovstvá Slovenska krajov. Spoločne s technickými a fun disciplínami odohráme celkovo 15 disciplín. Na tomto turnaji spoznáme nových Majstrov Slovenska, ale spravidla rozhoduje aj o najlepších hráčoch v sezóne v kategóriách open, žien a juniorov. Neváhaj a nenechaj si ujsť najväčší foosballový festival na Slovensku.

12.3.19 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

2% Z DANE PRE PODPORU STOLNÉHO FUTBALU NA SLOVENSKU

Podporte nás vašimi 2% z dane z príjmu. Podporíte tak rozvoj stolného futbalu v jednotlivých regiónoch, skvalitnenie súťaží, vznik a rozvoj nových klubov a tréningových centier. Rozvíjame činnosť a vytvárame vhodné podmienky pre juniorov, začínajúcich ale aj pro hráčov a reprezentantov Slovenska. S vašou podporou môžeme napredovať a spoločne s hráčmi môžeme dosahovať stále lepšie výsledky.

11.3.19 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF MULTITABLE PRO TOUR 2018/19

Ani túto sezónu nemôže chýbať očakávaný multitable turnaj zapísaný v svetovom kalendári ITSF v kategórii Pro tour. Máte jedinečnú možnosť zahrať si na všetkých ITSF oficiálnych stolných futbaloch, ale aj na domácom stole ROSENGART a porovnať si svoje schopnosti nie len s domácimi, ale aj zahraničnými top hráčmi, prípadne sa opäť niečo nové naučiť a odkukať.

20.1.19 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF WORLD CUP 2019 - Nominácia hráčov

V júly 2019 sa v Španielsku uskutoční vrcholná súťaž vo svetovom meradle v podobe ITSF mutlitable svetového pohára v stolnom futbale. Turnaj je o to prestížnejší, že sa organizuje len každé dva roky a účastnia sa ho najlepší hráči zo všetkých (foosballových) krajín a kontinentov. Na tomto podujatí nemôže chýbať ani Slovenská foosballová reprezentácia. Našim cieľom je nadviazať na úspechy z predchádzajúcich ročníkov. Aj preto výber hráčov podlieha náročnej kvalifikácii, počas ktorej hráči zbierajú body a výsledky počas posledných dvoch sezón na domácich ale aj svetových turnajoch ITSF. Tu sa dozviete mená hráčov z najužšieho výberu, ktorí nás budú reprezentovať v kategórii mužov, žien a juniorov.

13.12.18 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

SLOVENSKÝ POHÁR KLUBOV 2018/19

Minulá sezóna patrila súťaž klubov medzi veľmi obľúbené súťaže. Z 10 registrovaných klubov na Slovensku sa do turnaja zapojilo 9 klubov, ktoré mohli na každý turnaj postaviť hneď dva 4-členné tímy. Klubovej série turnajov sa túto sezónu zúčastnilo spolu až 109 hráčov (bez národných tímov). Najlepší klub za sezónu získava putovnú trofej a kvalifikoval sa na ITSF Európsku ligu šampiónov 2018 s dotáciou 300€. Túto sezónu chceme nadviazať na úspešný II. ročník súťaže klubov. Už máš svoj tím?

28.10.18 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROSENGART LIGA DVOJÍC 2018/19 - Začíname!

29. októbra 2018 oficiálne štartuje ďalší ročník ROSENGART ligy dvojíc. Táto sezóna bude patriť menšiemu počtu miest, no na účasti a kvalite ligy to nič neubralo. Práve naopak. V dvoch ligových mestách (BA a KE) sme naplnili účasť 10 tímov a ďalšie dve mestá sú len tesne pod touto hranicou (TT a SA). Ďalej hráme v dvoch už tradičných ligových baštách v Partizánskom a Komárne.

17.9.18 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROSENGART LIGA DVOJÍC 2018/19 - REGISTRÁCIA!

Hľadáte spôsob, ako si čo najlepšie zahrať a zatrénovať jednotlivcov, dvojice a rovnako útok aj obranu? ROSENGART liga dvojíc je presne pre vás! Navyše spája juniorov, amatérov aj Pro hráčov do jednej súťaže s jedinečným systémom hrania a rovnako aj vyhodnocovania na konci súťaže. Všetci majú o čo hrať a tie najlepšie tímy navyše postupujú na Majstrovstvá Slovenska ROSENGART ligy. Túto sezónu otvárame ligu až v deviatich! mestách po celom Slovensku. Čo k tomu ešte dodať!? Zožen si spoluhráča a hraj s nami!

16.9.18 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

Začiatok novej sezóny 2018/19

September, ako každoročne, nám ohlásil začiatok novej herne sezóny. Pred sebou máme v poradí už 16. sezónu! Tá je výnimočná aj tým, že 5. novembra 2018 oslávime ako FUS 15 rokov od svojho vzníku, čo nemôžeme nechať bez oslavy :) Okrem iného, aj v tejto sezóne sa môžete tešiť na veľa rôznych turnajov a napínavé zápasy, ktorých môžete byť súčasťou. Pozrite si plánované termíny a herný systém pre sezónu 2018/19.