FUS > Homepage > Výpis článků

8.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROSENGART LIGA DVOJÍC 2012/2013

Spojili sme juniorskú ligu s amatérskou ligou a pridali sme aj Pro/Am a Pro ligu. Že to nie je možné? Je. V Rosengart lige dvojíc si zahráte všetci a odmenení môže byť každý vo svojej kategórii. A že to bude stáť za to, tým si môžte byť istí. Preto neváhajte a prihláste sa už teraz. Čas máte už len do 30. septembra 2012 vo vašom meste.

5.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROSENGART CUP 2012/2013

Pravidelný štvrtkový turnaj losovaných dvojíc pre amatérov aj pro hráčov hraný striedavo v Machnáči a Elam klube.

29.6.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

TURNAJ NA BAŽANT POHODE 2012

V sobotu 7. júla 2012 o 11.00h

20.6.12 – Jozef Horčiak – 2 komentáře

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ROSENGART 2012 - ITSF PRO TOUR

Posledným turnajom foosballovej sezóny na Slovensku sú pravidelne Majstrovstvá Slovenska hrané na Rosengartoch. Ide o prestížne medzinárodné stretnutie na vysokej hernej a organizačnej úrovni, zaradené aj do kalendára ITSF ako turnaj kategórie Pro tour. Turnaj pozostáva z hlavných disciplín. No súčasťou sú, okrem iných doplňujúcich disciplín, aj Majstrovstvá slovenska krajov.

20.6.12 – Jozef Horčiak – 1 komentář

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA KRAJOV 2012

Prestížna súťaž v ktorej sa stretnú proti sebe tí najlepší hráči z jednotlivých krajov, resp. Krajských pohárov. Zúčastniť sa môžu všetky kraje Slovenska. Jednotlivé nominačné výbery, teda dokopy 8 tímov, sú zostavované v prvom rade na základe dosiahnutých výsledkov jednotlivých hráčov z krajských pohárov, ale zohľadňujú sa aj iné kritériá. Jednotlivé tímy reprezentujú zostavy 6 mužov a 2 ženy, ktorých vedie kapitán a v zálohe ostávajú 2ja náhradníci, jeden muž a jedna žena, ktorí v prípadne nutnosti môžu plnohodnotne zastúpiť ostatných členov tímu. Hrá sa o finančné prémie, trofeje a medaile.

20.6.12 – Jozef Horčiak – 1 komentář

SLOVAK CHAMPIONSHIPS ROSENGART 2012 - ITSF PRO TOUR

The Slovak Championships is the last tournament of the Slovak foosball season. It is a high level international tournament, played on the Rosengart table. Tournament, which is a part of an ITSF calendar as a Pro Tour level tournament, consists of main events as well as additional competitions.

17.6.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

BRATISLAVSKÁ ROSENGART LIGA DVOJÍC 2011/12_Vyhodnotenie

Medzi prvými úspešne dohratými Rosengart ligami dvojíc je tá v Bratislave. Priebeh ligy priniesol viacero zaujímavých momentov a rozuzlení. No bol zároveň poznačený aj kontumáciou zápasov, kvôli odstúpeniu dvoch tímov v priebehu rozbehnutej sezóny.

18.5.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

PARTIZÁNSKE CUP 2012

Úvodný turnaj, určený hlavne pre nových hráčov a amatérom, organizovaný na Rosengartoch v Partizánskom.