FUS > Homepage > Výpis článků

14.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

TURNAJE DO 21 ROKOV V STORME

Nová turnajová liga pre všetkých stredoškolákov a čerstvých vysokoškolákov v Bratislave. Príďte si po medaile a herný kredit, ktorý si môžte ihneď uplatniť v počítačovej herni. Ale hlavne si príďte dobre zahrať so svojimi kamošmi zdarma!

9.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

HERNÝ SYSTÉM FUS PRE SEZÓNU 2012 / 2013

Táto sezóna je určená opäť pre hráčov a nadšencov stolného futbalu. A poteší všetkých, no predovšetkým juniorov, nováčikov a amatérskych hráčov. Hlavne pre vás je pripravených veľa turnajov, ktoré oslovia naozaj každého nadšenca stolného futbalu. Navyše Krajské poháre pribudnú v dvoch krajoch a otvárame nové ligy v nových až ôsmych mestách po celom Slovensku. Samozrejme ako jediná funkčná stolno-futbalová organizácia na Slovensku, pokračujeme aj v tejto sezóne s organizovaním všetkých kvalitných a obľúbených súťaží v tomto športe od najnižších turnajov lokálnych súťaží a líg, až po tie najvyššie medzinárodné, zapísané vo svetovom kalendári ITSF. Takže všetci, či už hráči alebo hráčky všetkých kategórií, si prídete určite na svoje a budete ocenení zaujímavými cenami, trofejami a titulmi aj v novej sezóne.

8.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

KRAJSKÉ POHÁRE 2012/2013

Krajské kolá dvojíc a jednotlivcov v Bratislave, Žiline, Brezne, Bardejove a v Košiciach. Pribudli nové kraje a pribudli aj trofeje pre najlepších juniorov, ženy a amatérov. Vyberte si kraj a príďte si zahrať aj vy!

8.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROSENGART LIGA DVOJÍC 2012/2013

Spojili sme juniorskú ligu s amatérskou ligou a pridali sme aj Pro/Am a Pro ligu. Že to nie je možné? Je. V Rosengart lige dvojíc si zahráte všetci a odmenení môže byť každý vo svojej kategórii. A že to bude stáť za to, tým si môžte byť istí. Preto neváhajte a prihláste sa už teraz. Čas máte už len do 30. septembra 2012 vo vašom meste.

5.9.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROSENGART CUP 2012/2013

Pravidelný štvrtkový turnaj losovaných dvojíc pre amatérov aj pro hráčov hraný striedavo v Machnáči a Elam klube.

29.6.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

TURNAJ NA BAŽANT POHODE 2012

V sobotu 7. júla 2012 o 11.00h

20.6.12 – Jozef Horčiak – 2 komentáře

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ROSENGART 2012 - ITSF PRO TOUR

Posledným turnajom foosballovej sezóny na Slovensku sú pravidelne Majstrovstvá Slovenska hrané na Rosengartoch. Ide o prestížne medzinárodné stretnutie na vysokej hernej a organizačnej úrovni, zaradené aj do kalendára ITSF ako turnaj kategórie Pro tour. Turnaj pozostáva z hlavných disciplín. No súčasťou sú, okrem iných doplňujúcich disciplín, aj Majstrovstvá slovenska krajov.

20.6.12 – Jozef Horčiak – 1 komentář

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA KRAJOV 2012

Prestížna súťaž v ktorej sa stretnú proti sebe tí najlepší hráči z jednotlivých krajov, resp. Krajských pohárov. Zúčastniť sa môžu všetky kraje Slovenska. Jednotlivé nominačné výbery, teda dokopy 8 tímov, sú zostavované v prvom rade na základe dosiahnutých výsledkov jednotlivých hráčov z krajských pohárov, ale zohľadňujú sa aj iné kritériá. Jednotlivé tímy reprezentujú zostavy 6 mužov a 2 ženy, ktorých vedie kapitán a v zálohe ostávajú 2ja náhradníci, jeden muž a jedna žena, ktorí v prípadne nutnosti môžu plnohodnotne zastúpiť ostatných členov tímu. Hrá sa o finančné prémie, trofeje a medaile.