FUS > Homepage > Výpis článků

1.3.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

Poukázanie 2% z daní za rok 2011 pre FUS

Aj tento rok vám budeme vďační, ak venujete vaše 2% z daní v prospech Foosballovej Únie Slovenska (FUS) a podporíte tak našu športovú činnosť v stolnom futbale. Podporíte to, čo vás baví!

25.2.12 – Jozef Horčiak – 2 komentáře

BRATISLAVSKÁ ROSENGART LIGA DVOJÍC 2011/12_Letná časť

Spojili sme juniorskú ligu s amatérskou ligou a pridali sme aj Pro/Am a Pro ligu. Že to nie je možné? Je. V novej lige si zahrajú všetci a každý môže byť odmenení v tej svojej kategórii. A že to bude stáť za to, tým si môžte byť istí.. Preto neváhajte a prihláste sa už teraz.

24.2.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

BARDEJOVSKÁ ROSENGART LIGA DVOJÍC 2011/12_Letná časť

Liga dvojíc, ktorá je pre všetkých - juniorov amatérov ale aj Pro hráčov, že to nie je možné? Je. V novej lige si zahrajú všetci a každý môže byť odmenení v tej svojej kategórii. A že to bude stáť za to, tým si môžte byť istí.. Preto neváhajte a prihláste sa už teraz.

24.2.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ŽILINSKÝ POHÁR 2012

Úvodný turnaj, určený hlavne pre nových hráčov a amatérom, organizovaný na Rosengartoch v Žiline.

22.2.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

AMATÉRSKA ROSENGART LIGA DVOJÍC V DLHEJ LÚKE 2011/12_Letná časť

Ligu dvojíc si vyžiadali aj hráči z Bardejova, a to v mestskej časti Dlhá lúka. Keďže sa počíta, že budú hrať len domáci hráči, ktorí sú všetci nováčikovia, liga bude amatérska. Žeby nové nádejné talenty? Držíme im palce v novej lige a turnajoch!

12.2.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

Požičajte si stolný futbal Rosengart na víkend!

Na celý víkend (od piatku poobedia až do pondelka doobeda) si teraz môžte zapožičať stolný futbal Rosengart.

12.2.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

JUNIORSKÁ LIGA V STORME 2011/12 - Vyhodnotenie

Úvodnú jesennú časť máme úspešne za sebou. Tímov na začiatok nebolo až tak veľa, ale bojovnosť vydržala hráčom až do posledného kola. Jasným favoritom nebol nikto a to sa nakoniec aj potvrdilo. O celkovom víťazovi nakoniec rozhodlo až celkové skóre.

12.2.12 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

WORLD CHAMPIOSHIPS A WORLD CUP 2012 - Výsledky

V dňoch 5. -8. Januára sa slovenská stolnofutbalová špička zúčastnila majstrovstiev sveta vo francúzskom Nantes, kde sa stretli súťažiaci z viac ako 40 krajín. Stručne si priblížime účasť našich hráčov.