FUS > Homepage > Výpis článků

2.10.11 – Jozef Horčiak – 1 komentář

Juniorské turnaje v Storme 2011/12

Pravidelné turnaje dvojíc do 18 rokov, vrátane o medaile a vecné ceny.

26.9.11 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

KRAJSKÝ POHÁR 2011 / 2012

Regionálne kolá dvojíc a jednotlivcov v Bratislave, Brezne a v Košiciach/Bardejove.

26.9.11 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

Rosengart cup 2011/12

Pravidelný štvrtkový turnaj losovaných dvojíc pre amatérov aj pro hráčov, hraný striedavo v Machnáči, Storme a Avalone.

13.9.11 – Jozef Horčiak – 1 komentář

HERNÝ SYSTÉM FUS PRE SEZÓNU 2011 / 2012

Nová sezóna je určená pre vás - hráčov a nadšencov stolného futbalu. A ver, poteší ťa. Predovšetkým však, ak si junior alebo amatérsky hráč, resp. nováčik. Hlavne pre vás je pripravených veľa noviniek a turnajov, ktoré oslovia naozaj každého aj nového nadšenca stolného futbalu. Samozrejme FUS, ako jediná funkčná stolno-futbalová organizácia na Slovensku, pokračujeme aj v tejto sezóne s organizovaním kvalitných súťaží v tomto športe od najnižších turnajov a líg, až po tie najvyššie medzinárodné, zapísané vo svetovom kalendári ITSF. Takže všetci, či už hráči alebo hráčky všetkých kategórií, si prídete určite na svoje a budete ocenení zaujímavými cenami, trofejami a titulmi aj v novej sezóne.

9.9.11 – Jozef Horčiak – 1 komentář

Amatérsky turnaj v Elam klube

Vo štvrtok 15. septembra 2011 o 18.00h

17.7.11 – Jozef Horčiak – 1 komentář

SLOVAK CHAMPIONSHIPS ROSENGART 2011 - ITSF PRO TOUR

The Slovak Championships is the last tournament of the Slovak foosball season. It is a high level international tournament, played on the Rosengart table. Tournament, which is a part of an ITSF calendar as a Pro Tour level tournament, consists of main events as well as additional competitions.

17.7.11 – Jozef Horčiak – 1 komentář

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ROSENGART 2011 - ITSF PRO TOUR

Posledným turnajom foosballovej sezóny na Slovensku sú pravidelne Majstrovstvá Slovenska hrané na Rosengartoch. Ide o prestížne medzinárodné stretnutie na vysokej hernej a organizačnej úrovni, zaradené aj do kalendára ITSF ako turnaj kategórie Pro tour. Turnaj pozostáva z hlavných disciplín. No súčasťou sú, okrem iných doplňujúcich disciplín, aj Majstrovstvá slovenska krajov.

16.7.11 – Jozef Horčiak – 1 komentář

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA KRAJOV 2011

Prestížna súťaž v ktorej sa stretnú proti sebe tí najlepší hráči z jednotlivých krajov, resp. Krajských pohárov. Zúčastniť sa môžu všetky kraje Slovenska. Jednotlivé nominačné výbery, teda dokopy 8 tímov, sú zostavované v prvom rade na základe dosiahnutých výsledkov jednotlivých hráčov z krajských pohárov, ale zohľadňujú sa aj iné kritériá. Jednotlivé tímy reprezentujú zostavy 6 mužov a 2 ženy, ktorých vedie kapitán a v zálohe ostávajú 2ja náhradníci, jeden muž a jedna žena, ktorí v prípadne nutnosti môžu plnohodnotne zastúpiť ostatných členov tímu. Hrá sa o finančné prémie, trofeje a medaile.