FUS > Homepage > Výpis článků

26.10.10 – Jozef Horčiak – 1 komentář

HERNÝ SYSTÉM FUS PRE SEZÓNU 2010 / 2011

Túto sezónu sme začali skôr opatrne. Veľa zmien sa týka predovšetkým úpravy štartovného a registračného poplatku, aby sme súťaže ešte viac priblížili mladým začínajúcim hráčom a hráčkam. Na druhej strane sme tak museli upraviť ceny, čo sa dotklo prevažne odmien za sezónu a trofejí. Veríme však, že sprístupnenie turnajov novým a mladším hráčom bude extra odmenou pre všetkých hlavne z toho športového hľadiska.

26.10.10 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF FINÁLE MAJSTROVSTIEV SVETA A WORLD CUP 2011 - NOMINÁCIA

V januári sa opäť raz pripravuje reprezentačná účasť našich slovenských hráčov na najväčšom a najprestížnejšom podujatí ITSF. Vrámci ktorého sa predstavia tí najlepší hráči z celého sveta v dvojiciach, jednotlivcoch ale aj v tímoch. Zastúpenie majú muži, ženy, juniori, seniori a vozíčkari. Tento rok sa naposledy turnaj Finále majstrovstiev sveta a Svetový pohár organizuje vo francúzskom Nantes.

6.10.10 – Jozef Horčiak – 6 komentářů

I. KRAJSKÝ POHÁR 2010 / 2011

23. október 2010

28.9.10 – Jozef Horčiak – 1 komentář

ROSENGART CUP 2010/2011

Bratislava - Machnáč, Avalon a Storm

12.7.10 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ROSENGART 2010 - ITSF PRO TOUR

Posledným turnajom foosballovej sezóny na Slovensku sú pravidelne Majstrovstvá Slovenska hrané na Rosengartoch. Ide o prestížne medzinárodné stretnutie na vysokej hernej a organizačnej úrovni, zaradené aj do kalendára ITSF ako turnaj kategórie Pro tour. Turnaj pozostáva z hlavných disciplín. No súčasťou sú, okrem iných doplňujúcich disciplín, aj Majstrovstvá slovenska krajov.

12.7.10 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

SLOVAK CHAMPIONSHIPS ROSENGART 2010 - ITSF PRO TOUR

The Slovak Championships is the last tournament of the Slovak foosball season. It is a high level international tournament, played on the Rosengart table. Tournament, which is a part of an ITSF calendar as a Pro Tour level tournament, consists of main events as well as additional competitions.

12.7.10 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA KRAJOV 2010

Prestížna súťaž v ktorej sa stretnú proti sebe tí najlepší hráči z jednotlivých krajov, resp. Krajských pohárov. Zúčastniť sa môžu všetky kraje Slovenska. Jednotlivé nominačné výbery, teda dokopy 8 tímov, sú zostavované v prvom rade na základe dosiahnutých výsledkov jednotlivých hráčov z krajských pohárov, ale zohľadňujú sa aj iné kritériá. Jednotlivé tímy reprezentujú zostavy 6 mužov a 2 ženy, ktorých vedie kapitán a v zálohe ostávajú 2ja náhradníci, jeden muž a jedna žena, ktorí v prípadne nutnosti môžu plnohodnotne zastúpiť ostatných členov tímu.

11.7.10 – Jozef Horčiak – 4 komentáře

ITSF WORLD CHAMPIONSHIP SERIES GARLANDO 2010

29. júl - 1. august 2010. Prihlášky na všetky disciplíny treba poslať najneskôr do pondelka 19. júla 2010. Pokiaľ hráte Nations cup, potvrďte nám svoju účasť už teraz!