FUS > Homepage > Výpis článků

9.9.09 – Jozef Horčiak – 2 komentáře

ITSF FINÁLE MAJSTROVSTIEV SVETA A WORLD CUP 2010 - NOMINÁCIA

ITSF minulým rokom začalo organizovať finále na pôde Francúzska a ani tento rok tomu nebude inak. Okrem iného si ITSF pripravilo aj zopár zmien oproti tradičnému hernému systému. Samé novinky a nám už neostáva nič, len sa tešiť na zaujímavé podujatie. Kto sa tam však nakoniec dostane?

9.9.09 – Jozef Horčiak – 4 komentáře

HERNÝ SYSTÉM FUS PRE SEZÓNU 2009 / 2010

Novú sezónu rozbiehame už koncom septembra. Na úvod nás bude čakať nový formát dotovaných turnajov kategórie D v Bratislave pod názvom Rosengart cup, ktorý má osloviť predovšetkým nových a amatérskych hráčov. No a hneď na to nabehneme do turnajového kolotoča prvým turnajom Krajských kôl. To však už budeme riešiť zostavenie tímov na ITSF Majstrovstvá sveta, rozbehnutie líg a pod. V novej sezóne nás toho čaká naozaj veľa, veď posuďte sami..

9.9.09 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

FINÁLE ROSENGART LIGY DRUŽSTIEV 2009

Záver ligovej sezóny patrí finálovému turnaju, kde proti sebe nastúpia len tie najlepšie ligové družstvá z jednotlivých meststkých líg. Tie sa túto sezónu hrali síce len v Bardejove a Košiciach, ale práve o to, môže byť zápolenie týchto tímov zaujímavejšie. To všetko na nás bude čakať na Finále Rosengart ligy družstiev 2009 v Košiciach.

29.8.09 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

FUS REBRÍČEK KRAJOV 2008 / 2009 - KONEČNÉ PORADIE

Majstrovstvá Slovenska Družstiev, ako aj Majstrovstvá Slovenska Rosengart v podstatnej miere ovplyvňujú aj FUS rebríček krajov a ako posledné turnaje v sezóne ho aj uzatvárajú.

29.8.09 – Jozef Horčiak – 1 komentář

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ROSENGART 2009 - VÝSLEDKY

Leto pre mnohých znamená koniec sezóny a oddych od stolného futbalu. Lenže nesmieme zabudnúť na najočakávanejšiu akciu celej sezóny – Majstrovstvá Slovenska Rosengart. Tie sa po vzore Slovak Open uskutočnili v priestoroch trnavského bowling centra. Mnoho hráčov pricestovalo už vo štvrtok, aby si pozreli súperenie medzi družstvami, ktoré vyslali jednotlivé kraje a taktiež, aby boli pripravení na prvý hrací deň, teda piatok.

28.8.09 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA DRUŽSTIEV 2009 - VÝSLEDKY

Už štyri ročníky patrí štvrtok na Majstrovstvách Slovenska súťaži krajov. V krátkosti si zrekapitulujme víťazov prvých troch ročníkov a miesta, kde sa MSR odohrali: Bratislava (2006 - Madunice), Prešov (2007 - Bratislava), Košice (2008 - Trnava).

12.7.09 – Jozef Horčiak – 5 komentářů

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ROSENGART 2009 - ITSF PRO TOUR

Posledným turnajom foosballovej sezóny na Slovensku sú pravidelne Majstrovstvá Slovenska hrané na Rosengartoch. Ide o prestížne medzinárodné stretnutie na vysokej hernej a organizačnej úrovni, zaradené aj do kalendára ITSF ako turnaj kategórie Pro tour. Turnaj pozostáva z hlavných disciplín. No súčasťou sú, okrem iných doplňujúcich disciplín, aj Majstrovstvá slovenska družstiev.

12.7.09 – Jozef Horčiak – 1 komentář

SLOVAK CHAMPIONSHIPS ROSENGART 2009 - ITSF PRO TOUR

The Slovak Championships is the last tournament of the Slovak foosball season. It is a high level international tournament, played on the Rosengart table. Tournament, which is a part of an ITSF calendar as a Pro Tour level tournament, consists of main events as well as additional competitions.