FUS > Homepage > Výpis článků

23.9.08 – Jozef Horčiak – 6 komentářů

I. SLOVENSKÝ POHÁR 2008 / 2009 - OTVORENIE SEZÓNY

10. - 12. OKTÓBRA 2008

23.9.08 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROSENGART LIGA DRUŽSTIEV 2008 / 2009 - PRIHLÁŠKY

1. novembra 2008 začíname novú, šiestu sezónu Rosengart ligy družstiev. Túto sezónu liga viacmenej prežíva, ale v Bardejove a Košiciach je na vysokej úrovni. To nás samozrejme teší a zvyšok Slovenska môže mrzieť. V Bratislave sa nepredpokladá, že by sa nazbieralo dostatok tímov v riadnej súťaži a tak je možné, že sa bude hrať internátna liga. O tom ako, kde a kto proti komu bude hrať sa dočítate tu.

22.9.08 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

HERNÝ SYSTÉM FUS PRE SEZÓNU 2008 / 2009

Po dlhšej septembrovej prestávke začíname hneď z ostra. V októbri máme na programe hneď dva turnaje. Prvým bude Slovenský pohár, na ktorom bude ešte treba dotiahnuť pár herných detailov, ako napr. Krajský pohár a zostavenie tímov na ITSF Majstrovstvá sveta. No a potom sa snáď dostane na rad už aj Krajský pohár a pôjdeme pekne po starom..

22.9.08 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF FINÁLE MAJSTROVSTIEV SVETA A WORLD CUP 2008 - NOMINÁCIA

Túto sezónu ITSF pripravilo pre nás aj pár zmien, ktoré sa týkajú ITSF finále majstrovstiev sveta. Tie ako vieme, sa konali pravidelne v Taliansku. Ale tentoraz sa presúvajú k Francúzom. Okrem iného jednotlivé krajiny môžu nasadiť viacero tímov, podľa počtu svojich členov. Čo v prípade nás ostáva takmer bez zmeny.. No čo ešte pribudlo, je World cup, teda tímová súťaž, ktorá sa hrá zvlášť pre mužov a ženy. Samé novinky a nám sa už neostáva nič, len tešiť na zaujímavé podujatie. Kto sa tam však nakoniec dostane?

31.8.08 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

FUS REBRÍČEK KRAJOV 2007 / 2008

V bodovacom systéme FUS, napriek tomu, že sa na webe nezobrazuje, sa sleduje priebežne aj rebríček krajov.

26.8.08 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

WCS ŠVAJČIARSKO (ROBERTO)

Už o pár týždňov tu máme posledný turnaj majstrovstiev sveta vrámci ITSF, kam posielame aj náš reprezentačný tím.

1.7.08 – Jozef Horčiak – 4 komentáře

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ROSENGART 2008 - ITSF MASTER SERIES

Posledných turnajom foosballovej sezóny na Slovensku sú pravidelne Majstrovstvá Slovenska hrané na Rosengartoch. Ide o prestížne medzinárodné stretnutie na vysokej hernej a organizačnej úrovni, zaradené aj do kalendára ITSF ako turnaj série Master. Turnaj pozostáva z hlavných disciplín. No súčasťou sú, okrem iných doplňujúcich disciplín, aj MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA DRUŽSTIEV.

1.7.08 – Jozef Horčiak – 4 komentáře

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA DRUŽSTIEV 2008

Prestížna súťaž do ktorej, podobne ako v Krajskom pohári, sú zapojené všetky kraje Slovenska. Jednotlivé nominačné výbery, teda dokopy 8 tímov, sú zostavované práve na základe dosiahnutých výsledkov jednotlivých hráčov z krajských pohárov, ale zohľadňujú sa aj iné kritériá. Jednotlivé tímy reprezentujú zostavy 6 mužov a 2 ženy, ktorých vedie kapitán a v zálohe ostávajú 2ja náhradníci, jeden muž a jedna žena, ktorí v prípadne nutnosti môžu plnohodnotne zastúpiť ostatných členov tímu.