FUS > Homepage > Výpis článků

3.6.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

V. SLOVENSKÝ POHÁR 2006 / 2007 - FINÁLE

Finále, všade samé finále.. To zo Slovenského pohára nás čaká, ako to už býva zvykom, opäť v Bratislave. Akoby to bolo včera.. Rohlik a Roxy ako najlepší hráči vo svojích kategóriách. Zmenilo sa odvtedy vôbec niečo? Podľa výsledkov možno ani nie, no myslím, že herne predsa len to je už o niečom inom a dúfam, že toto finále to aj potvrdí..

3.6.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

BELGICKO - ITSF WORLD CHAMPIONSHIPS SERIES 2007

24. mája o polnoci celá naša výprava v zložení (Shao, Jaly, Rohlik, Juni, Matys, Vovo, Eržik, Rasťo Trnka, Janka Smatanová, Maťa Kolárovcová a ja Axel), vyrážame dvoma vozidlami do Belgicka. Pomocou GPS prebiehala naša cesta bez akýchkoľvek problémov. Po trinásť hodinovej vyčerpávajúcej ceste prichádzame na miesto a kedže sme mali nejaké 3 hodinky do zahájenia turnaja, šli sme sa ubytovať a trochu si, hlavne vodiči, oddýchnuť.

27.5.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF WCS TECBALL 2007 - BELGICKO

25. - 27. mája 2007 (Borgloon)

2.5.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

FINÁLE KRAJSKÝCH KÔL

A máme to tu – záverečné kolo krajských kôl, tak ako sa patrí. Karty sú rozdané, kocky hodené a minca roztočená.. Ako to všetko dopadne a kto bude nakoniec Majstrom svojho kraja a získa tak celkovú prémiu, sa dozvieme už o pár dní. Či sa to vyplní vám alebo vášmu favoritovi, však nemusí byť až také dôležité, pokiaľ si pri hraní fotbálku prídete na svoje.

1.5.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF MAJSTROVSTVÁ SVETA 2007

Blíži sa ten čas, keď treba dávať dokopy repre tím na jednotlivé majstrovstvá sveta, ktoré sa v tejto sérii ITSF budú hrať túto setónu. Ako už iste viete pojde o nasledujúce podujatia vo Francúzsku, Belgicku, Švajčiarsku a v Rakúsku. Po prvých rozpačitých reakciách vybraných hráčov v reprezentácii, hlavne čo sa finančnej náročnosti týka, by som chcel uviesť veci na pravú mieru a tým ich ešte raz vyzvať, aby svoje rozhodnutia o účasti prehodnotili.

24.4.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

Pravidlá ITSF

V roku 2006 sa ITSF podarilo to, čo sa jednotlivých organizáciám, hráčom, či výrobcom stolov nepodarilo niekoľko desiatok rokov predtým a to - zjednotiť pravidlá pre všetkých hráčov, pre všetky typy stolov a organizácie.

23.4.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

GALÉRIA PLAGÁTOV

10.4.07 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

IV. SLOVENSKÝ POHÁR 2006 / 2007

Po dlhšom váhaní a hľadaní toho najlepšieho riešenia, kde uskutočniť štvrtý Slovenský pohár, padlo konečné rozhodnutie na Trnavu. Miestni futbaloví fanúšikovia budú mať určite radosť. Avšak potom,. čo všetko bolo medzičasom popísané na boarde, budeme na ich srdečné privítanie už určite dostatočne obrnení a pripravení:) Verím však, že predídeme akýmkoľvek nepríjemnostiam nie len s nimi, ale aj konzumáciou vlastných nápojov vo väčšom množstve. Ja sa už osobne celkom teším na prvý turnaj v športovej hale alebo aspoň telocvičnu, kde nebude takýto tlak na hráčov a budú sa môcť plne sústrediť na hru a svoje výkony.