FUS > Homepage > Výpis článků

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

HERNÝ SYSTÉM FUS PRE SEZÓNU 2014 / 2015

Neviete si vybrať v ponuke súťaží, kedy, kde a na ktorý turnaj prísť? Už nič nezmeškajte a orientujte sa rýchlo. Všekto potrebné nájdete v našom prehľade jednotlivých turnajov a líg, ktoré si môžete počas sezóny 2014/15 s nami zahrať.

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

PREDAJ A PRENÁJOM STOLNÝCH FUTBALOV

Rozhodujete pre stolný futbal? Nechajte si poradiť pri výbere a nekupujte zbytočne v predražených e-shopoch! Máte možnosť vyskúšať si hneď niekoľko značiek stolných futbalov v našom showroome. Poradíme Vám pri výbere a ak sa rozhodnete, zoženieme Vám stôl za tú najlepšiu cenu!

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

SLOVENSKÝ POHÁR KLUBOV 2014/15

V sezóne 2014/15 štartujeme novinku v podaní tímovej súťaže klubov. V nej súťažia oficiálne založené stolnofutbalové kluby o víťaza putovného pohára klubov a o dotovaný postup na ITSF Európsky ligový šampionát 2015.

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ZAČÍNAME! ROSENGART LIGA DVOJÍC 2014/15

27. októbra 2014 nám oficiálne štartuje prvým kolom zápasov ROSENGART liga dvojíc v tejto sezóne. Do nej ste sa mohli prihlásiť v ôsmych mestách po celom Slovensku. Nakoniec ligu otvárame v polovici najsilnejších ligových miest. Napriek nižšiemu počtu miest sa celkovo do ligy prihlásilo slušných 36 tímov. Najlepšíe tímy si si medzi sebou rozdelia ceny za viac ako 1.400 EUR, trofeje a zahrajú si o postup na Majstrovstvá Slovenska ROSENGART ligy 2015, kde sa rozhodne o ligových Majstroch Slovenska v tejto sezóne. Tam však postúpi len 16 najlepších dvojíc. Ktoré to budú?

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

SLOVENSKÝ POHÁR 2014/2015

Najväčšia, najobľúbenenjšia a najlepšie obsadená séria víkendových turnajov pre všetkých hráčov, ženy a juniorov. Na svoje si prídu nie len Pro hráči ale aj Amatéri. Celkovo odohráme až jedenásť rôznych disciplín. Turnaj je štedro dotovaný, takže každé kolo hráme o ceny v hodnote cez 1.000 EUR. Tento rok sa odohrajú tri kolá od východu po západ Slovenska. Extra novinkou pre túto sezónu je tímová súťaž Slovenského pohára klubov. Na tomto turnaji nemôže žiaden hráč chýbať. Víkend plný stolného futbalu naozaj pre každého. Zaži ho aj ty!

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF MULTITABLE PRO TOUR 2014/15

Nová séria turnajov hraná na rôznych typoch oficiálnych a rozpoznaných stolných futbalov ITSF.

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

KRAJSKÝ POHÁR 2014/15

V sezóne 2014/15 nás čaká zopár úprav a zmien. Ako siedmy kraj nám pribudol Nitriansky, ktorý sa bude hrať v Komárne. Nebudeme vyhodnocovať trofejami len pre najlepších hráčov turnaja na každom kole za dvojice a jednotlivcov spolu, ale budú odmenení najlepší traja hráči v dvojiciach a jednotlivcoch medailami. Okrem toho si samozrejme rozdelia štartovné a zaujímavú dotáciu v každom kole. Napriek tomu, že už nebudú vyhodnocovaní Najlepší amatéri, ženy a juniori na každom turnaj, tak rozhodne neprídu skrátka. Tí najlepší získajú v každej kategórii a v každom kraji na konci sezóny extra trofej. Rozhodne sa je teda na čo tešiť aj v tejto sezóne. Vyberte si kraj a príďte si zahrať aj vy!

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

MAJSTROVSTVÁ MIEST 2014/2015

Túto sezónu pokračujeme obľúbenou a úspešnou sériou sobotňajších turnajov Majstrovstiev miest. Tie sú určené všetkým hráčov z celého Slovenska, ktorí si môžu zahrať o zaujímavé ceny a dotácie v troch disciplínach a zároveň, hráči z daného mesta (resp. kraja), si budú môcť zahrať o najlepšieho hráča - Majstra daného mesta. Celkovo sa jednotlivé Majstrovstvá miest odohrajú vo všetkých ôsmych krajoch/mestách po celom Slovensku, takže zahrať si bude môcť naozaj každý.