FUS > Homepage > Výpis článků

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ITSF MULTITABLE PRO TOUR 2014/15

Nová séria turnajov hraná na rôznych typoch oficiálnych a rozpoznaných stolných futbalov ITSF.

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

KRAJSKÝ POHÁR 2014/15

V sezóne 2014/15 nás čaká zopár úprav a zmien. Ako siedmy kraj nám pribudol Nitriansky, ktorý sa bude hrať v Komárne. Nebudeme vyhodnocovať trofejami len pre najlepších hráčov turnaja na každom kole za dvojice a jednotlivcov spolu, ale budú odmenení najlepší traja hráči v dvojiciach a jednotlivcoch medailami. Okrem toho si samozrejme rozdelia štartovné a zaujímavú dotáciu v každom kole. Napriek tomu, že už nebudú vyhodnocovaní Najlepší amatéri, ženy a juniori na každom turnaj, tak rozhodne neprídu skrátka. Tí najlepší získajú v každej kategórii a v každom kraji na konci sezóny extra trofej. Rozhodne sa je teda na čo tešiť aj v tejto sezóne. Vyberte si kraj a príďte si zahrať aj vy!

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

MAJSTROVSTVÁ MIEST 2014/2015

Túto sezónu pokračujeme obľúbenou a úspešnou sériou sobotňajších turnajov Majstrovstiev miest. Tie sú určené všetkým hráčov z celého Slovenska, ktorí si môžu zahrať o zaujímavé ceny a dotácie v troch disciplínach a zároveň, hráči z daného mesta (resp. kraja), si budú môcť zahrať o najlepšieho hráča - Majstra daného mesta. Celkovo sa jednotlivé Majstrovstvá miest odohrajú vo všetkých ôsmych krajoch/mestách po celom Slovensku, takže zahrať si bude môcť naozaj každý.

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROSENGART CUP 2014/2015

Pravidelný tréningový turnaj pre AMATÉROV aj PRO hráčov s celkovým vyhodnotením za sezónu.

1.12.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

ROSENGART LIGA DVOJÍC 2014/15

Hľadáte spôsob, ako si čo najlepšie zahrať a zatrénovať jednotlivcov, dvojice a rovnako útok aj obranu? ROSENGART liga dvojíc je presne pre vás! Navyše spája juniorov, amatérov aj Pro hráčov do jednej súťaže s jedinečným systémom hrania a rovnako aj vyhodnocovania na konci súťaže. Všetci majú o čo hrať a tie najlepšie tímy navyše postupujú na Majstrovstvá Slovenska ROSENGART ligy. Túto sezónu otvárame ligu až v ôsmych mestách po celom Slovensku. Čo k tomu ešte viac dodať!? Zožen parťáka a hraj s nami!

25.8.14 – Jozef Horčiak – 1 komentář

Dodatočné disciplinárne konanie

10.6.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ROSENGART 2014

Stolno futbalovú sezónu, ako to je už zvykom, uzatvára najväčší turnaj sezóny - Majstrovstvá Slovenska ROSENGART. Ide o prestížne medzinárodné stretnutie na vysokej hernej a organizačnej úrovni. Spoločne s hlavnými disciplínami open, žien a juniorov, odohráme aj Majstrovstvá Slovenska krajov. Spoločne s technickými a fun disciplínami odohráme celkovo až 16 disciplín. Na tomto turnaji spoznáme nových Majstrov Slovenska, ale spravidla rozhoduje aj o najlepších hráčoch v sezóne v kategóriách open, žien a juniorov. Neváhaj a nenechaj si ujsť najväčší foosballový festival na Slovensku!

9.6.14 – Jozef Horčiak – 0 komentářů

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA KRAJOV 2014

Prestížna súťaž v ktorej sa stretnú proti sebe tí najlepší hráči z jednotlivých krajov, resp. Krajských pohárov. Zúčastniť sa môžu všetky kraje Slovenska. Jednotlivé nominačné výbery, teda dokopy 8 tímov, sú zostavované v prvom rade na základe dosiahnutých výsledkov jednotlivých hráčov z krajských pohárov, ale zohľadňujú sa aj iné kritériá. Jednotlivé tímy reprezentujú zostavy 6 mužov a 2 ženy, ktorých vedie kapitán a v zálohe ostávajú dvaja náhradníci, jeden muž a jedna žena, ktorí v prípadne nutnosti môžu plnohodnotne zastúpiť ostatných členov tímu. Hrá sa o finančné prémie, trofej a medaile.